Proponowany post

Air Jordan 3 x Air Max 'Atmos' Pack

06 marzec 2017
Air Jordan 3 x Air Max 'Atmos' Pack

Kilka tygodni temu przekazywaliśmy Wam informacje o prawdopodobnym pojawieniu się packu, w którego skład będzie wchodzić re-edycja kultowej kolorystyki Air Max 1 'atmos elephant' oraz zupełnie nowej wersji Air Jordan 3. 

Jak do tej pory informacja ta była jedynie plotką. Wszystko wskazuje jednak na to, że do sprzedaży trafi wyżej wymieniona paczka, a potwierdzeniem tych słów jest załączona fotografia przedstawiająca dwa modele butów umieszczone we wspólnym, jubileuszowym pudle. Czemu projektanci Nike postanowili zestawić ze sobą te dwa pozornie nie pasujące do siebie modele? Otóż kultowy wzór 'Elephant Print' zdobiący cholewkę Air Max 1 zaczerpnięty został z Air Jordan 3, na których zadebiutował. Jeżeli chodzi o konstrukcję koszykarskiego klasyka jego powierzchni nie zdobi wyżej wspomniany motyw, a wzór Safari w tym przypadku zaczerpnięty z modelu Air Safari, który niejednokrotnie trafiał również na powierzchnię jedynek. 

Paczka do oficjalnej sprzedaży trafić ma 26 marca. Póki co nic nie wiemy na temat jakiejkolwiek dystrybucji oraz ilości wyprodukowanych sztuk. Wiemy jednak, że sugerowana cena detaliczna sięgać ma poziomu 400$.

Nike

Tagi: -