Proponowany post

Air Jordan 4 'Bred' - Oficjalne Zdjęcia i Nowa Data Premiery!

15 kwiecień 2019
Air Jordan 4 'Bred' - Oficjalne Zdjęcia i Nowa Data Premiery!

Prawdopodobnie będzie to już ostatni nasz wpis na temat tych butów. W ciągu kilku ostatnich tygodni mieliśmy okazję widzieć bardzo dużo ciekawych zdjęć nadchodzących czwórek. Jordan Brand pokazało serię oficjalnych zdjęć Air Jordan 4 'Bred' dlatego chcemy jeszcze raz przypomnieć Wam o tej premierze, która odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Jeśli chodzi o premierę, to dość istotną informacją jest, że została ona przesunięta na wcześniejszy termin, ale o tym za chwilę. Na te buty czeka wielu jordanheadów, głównie z uwagi na to, że tegoroczne wydanie ma być bardzo zbliżone do oryginalnego z 1989 roku. Czy może być lepszy prezent od Jordan Brand na 30. urodziny tego modelu? 

Cholewka wykonana jest z czarnego nubuku i siateczki. Czerń uzupełnia kilka szarych i czerwonych detali, a całość tworzy jedną z najlepszych kolorystyk jordanów w historii. Nie ma co ukrywać, że Tinker Hatfield wykonał kawał dobrej roboty. Poza "Nike Air" na heel tabie, oryginalny branding znajdziemy też na wkładkach, na podeszwie zewnętrznej i na pomarańczowym breloku. Na języku nie brakuje oczywiście czerwonego Jumpmana i napisu "Flight". Midsole pomalowany jest czarną i białą farbą, a jeszcze niżej mamy szaro-czerwono-białą podeszwę zewnętrzną. 

Air Jordan 4 'Bred' pojawią się w sprzedaży już 4 maja, czyli tydzień wcześniej niż zakładał pierwotny plan. Buty będzie można kupić, między innymi w warszawskim KICKS Store i w Sklepie Koszykarza. To będzie jedna z ważniejszych premier od Jordan brand w tym roku i przewidujemy, że buty dość szybko się wyprzedadzą. 
Air Jordan 4 “Bred”
kolor: Black/Cement Grey-Summit White-Fire Red
styl: 308497-060
cena: $200