Proponowany post

Air Jordan 4 'Faded Spruce' - Zapowiedź

06 grudzień 2018
Air Jordan 4 'Faded Spruce' - Zapowiedź

Mamy dla Was kolejne doniesienia dotyczące przyszłorocznych wydań Air Jordan 4. Kolejną, nową wersją kolorystyczną, która pojawi się w sprzedaży będzie 'Faded Spruce'. Niestety nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będą wyglądały te czwórki, ale razem z informacją, że znajdą się one w przyszłorocznym lineupie od Jordan Brand, pojawił się koncept, który możecie zobaczyć poniżej. 

Katalogowy spis kolorów, jakie zobaczymy na tej wersji AJ4 to, Faded Spruce/Ocean Cube-Habanero Red-Black. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wypadną te barwy na sylwetce Air Jordan 4 oraz z jakich materiałów będzie wykonana cholewka. Grafika, którą przygotował profil @houseofheat, daje nam pewien obraz, ale mamy nadzieję, że finalny produkt będzie bardziej efektowny. Dlatego nie będziemy na razie wystawiali żadnej ani pozytywnej, ani negatywnej oceny. Spokojnie poczekamy na pojawienie się pierwszych zdjęć tych butów. 

Premiera Air Jordan 4 'Faded Spruce' planowana jest dopiero na grudzień 2019 roku. Jak tylko poznamy jakieś szczegóły związane z tym dropem, od razu o nich napiszemy na naszej stronie. Zaglądajcie regularnie na tenisufki.eu!