Proponowany post

Air Jordan 4 Laser SE 'Black Gum' - Data Premiery

07 grudzień 2018
Air Jordan 4 Laser SE 'Black Gum' - Data Premiery
Wyglądają bardzo ciekawie...nieprawdaż?

Rok 2019 będzie naprawdę gruby, pod względem releasów Air Jordan 4. Wszystko, jak wiadomo związane z obchodami 30. urodzin tego modelu. Zapowiedzianych jest już sporo fajnych wersji, a to pewnie dopiero początek. Czy tylko nam się tak wydaje, czy trójki nie miały tak wiele premier w tym roku? 
Mamy dla Was kilka pierwszych zdjęć kolejnej, nowej wersji kolorystycznej tego bardzo popularnego modelu. W styczniu przyszłego roku do sprzedaży mają trafić Air Jordan 4 Laser SE 'Black Gum'. 

Buty mają czarną cholewkę, która najprawdopodobniej wykonana jest ze skóry. Na całej powierzchni jest ona ozdobiona różnymi laserowymi wzorami. Takie rozwiązanie było już stosowane w wielu innych modelach od Jordan Brand, a wzory te przedstawiają różne historie związane z marką i osiągnięciami Michaela Jordana. Wygląda to przyjemnie i dobrze komponuje się na ciemnej cholewce. Razem z czarno-biały midsolem i "gumsole'ową" podeszwą zewnętrzną całość prezentuje się bardzo efektownie. Nie możemy się doczekać, aż pojawi się więcej, dokładniejszych zdjęć. 

Premiera Air Jordan 4 Laser SE 'Black Gum' planowana jest na 19 stycznia, także stosunkowo niedługo. Dlatego pojawianie się kolejnych fotek i dokładnych informacji o dostępności w polskich sklepach jest kwestią czasu. Wygląda na to, że będzie to bardziej ekskluzywne wydanie, bo retail za nie ma być na poziomie $200. Teraz bardzo chcemy poznać Wasze zdanie o tych czwórkach. Sekcja komentarzy jest do Waszej dyspozycji.