Proponowany post

Air jordan 4 'Metallic Pack'

27 marzec 2020
Air jordan 4 'Metallic Pack'

DJ Khaled podzielił się bardzo ciekawym, krótkim video. Widać na nim kilka nadchodzących modeli od Jordan Brand. Wśród nich trzy wersje Air Jordan 4; 'Court Purple', które teraz nazwano 'Metallic Purple', 'Metallic Red' i 'Metallic Orange'. Widać tez kilka innych ciekawych butów, ale w tym wpisie skupimy się na czwórkach.

Wszystkie trzy wymienione wersje mają cholewkę z białej skóry. Uzupełnieniem są metaliczne elementy systemu sznurowania oraz sockliner w danym kolorze. Wygląda to całkiem fajnie i jest nawiązaniem do podobnego packu Air Jordan 1. Nam bardzo podoba się wariant z fioletem i pomarańczem. Trochę brakuje wersji zielonej, ale kto wie, może jeszcze się pojawią. Na uwagę zasługują białe pudła z jumpmanem w tym samym kolorze, co na danej parze butów.

Znamy daty premier dwóch z trzech omawianych Air Jordan 4. 'Metallic Purple' trafią do sprzedaży 14 maja, 'Metallic Red' planowane są na 6 czerwca. Nie znamy jeszcze dokładnej daty dropu 'Metallic Orange', ale jak tylko będziemy coś wiedzieli, od razu damy Wam znać. Piszcie w komentarzach, który wariant podoba Wam się najbardziej.Air Jordan 4 'Court Purple'
kolor: White/Metallic Silver-Court Purple
styl: CT8527-115
cena: $190Air Jordan 4 “Metallic Red”
kolor: White/University Red-Metallic Silver
styl: CT8527-112
cena: $190