Proponowany post

Air Jordan 4 'Silt Red' - Data Premiery

25 styczeń 2019
Air Jordan 4 'Silt Red' - Data Premiery

Jordan Brand bardzo poważnie podchodzi do obchodów 30. urodzin Air Jordan 4. Projektanci amerykańskiej marki przygotowali kolejną kolorystykę tego modelu, dedykowaną paniom. Wcześniej pokazywaliśmy Wam warianty 'True Berry' i 'Hot Punch'. Dziś chcemy się z Wami podzielić pierwszymi zdjęciami wariantu, który nazwano 'Silt Red'.

Buty mają interesująco wyglądającą cholewkę. Kolor "silt red" pokrywa jej znaczną część i jest to bardzo blady odcień różu, który posiada zdobienia przypominające wzory na marmurze. Pastelowy kolor przełamano czernią, którą znajdziemy na nattingu, socklinerze, heel tabie, sznurowadłach oraz na panelu z przodu. Uzupełnieniem są złote detale. Całość stoi na czarnym midsoleu i jasnej podeszwie zewnętrznej, prawdopodobnie o zbliżonym zabarwieniu, co cholewka. Ciekawostką jest to, że na samym dole umieszczono także "voltowe" akcenty. 

Znamy dokładną datę pojawienia się tego damskiego exclusive'a w sprzedaży. Air Jordan 4 'Silt Red' pojawią się na sklepowych półkach 22 lutego. Będziemy się dowiadywali, czy znajdą się one w ofercie polskich retailerów. Jesteśmy ciekawi, co sądzą o nich nasze rodzime kicksoholiczki? Dajcie nam znać w komentarzach.  
WMNS Air Jordan 4 'Silt Red'
kolor: Silt Red/Black-Phantom-Volt
styl: AQ9129-601
cena: $190