Proponowany post

Air Jordan 4 'Singles Day' - Data Premiery

02 październik 2018
Air Jordan 4 'Singles Day' - Data Premiery
Szykuje się bardzo ciekawe wydanie czwórek.

Przyznamy się bez bicia, że nie mieliśmy pojęcia o istnieniu "Dnia Singla". Jest on obchodzony w Chinach  przez ludzi, którzy są dumni z tego, że są singlami...Z tej okazji Jordan Brand zaprojektowało specjalną wersję modelu Air Jordan 4. Pierwsze zdjęcia tych butów pokazywaliśmy Wam kilka tygodni temu, do sprawdzenia tutaj. Tym razem mamy dla Was kilka nowych ujęć i informacji o tych butach oraz dokładną datę premiery. 

Air Jordan 4 'Singles Day' mają cholewkę w kolorze czerwonym. Pokrywa on w zasadzie wszystkie jej elementy; netting, język, sockliner i heel tab. Nie brakuje też kilku czarnych detali. Od spodu mamy czerwoną podeszwę środkową i gumsole. Nie są to jednak zwykłe Air Jordan 4. Buty mają też ukryty wzór, który znajdziemy pod wierzchnią warstwą. Jest to ornament przypominający kwiatowy motyw. Taki zabieg był już stosowany w kilku wcześniejszych modelach od Jordan Brand. Czerwona "farba" będzie odchodziła stopniowo przy użytkowaniu, ale można ją też usunąć samemu.

11 listopada, to dzień, w którym Air Jordan 4 'Singles day' trafią do sprzedaży. Właśnie w tym dniu Chińczycy obchodzą "Dzień singla". Informacje jakie posiadamy, mówią że buty trafią tylko do wybranych punktów, ale kto wie, może znajdą się one w ofercie któregoś z polskich sklepów. Buty będą dostępne w damskich rozmiarach. Poniżej możecie zobaczyć kilka oficjalnych zdjęć od Jordan Brand oraz fotki, na których widać odsłonięty ornament na toe boxie.Air Jordan 4 “Singles Day”
kolor: Fire Red/Summit White-Black
styl: AV3914-600
cena: $190

 

Tagi: jumpman23