Proponowany post

Air Jordan 4 'True Berry' - Oficjalne Zdjęcia

05 luty 2019
Air Jordan 4 'True Berry' - Oficjalne Zdjęcia

Marka Jordan opublikowała właśnie oficjalne fotki modelu Air Jordan 4 GS w kolorystyce 'True Berry. O tej damskiej/dziewczęcej wersji czwórek pisaliśmy kilka tygodni temu. Buty są jedną z nowych wersji kolorystycznych, które są częścią obchodów 30. urodzin, które w tym roku obchodzi model Air Jordan 4.

"True Berry" to nazwa koloru, którym zabarwiono skórzaną cholewkę. Jest on uzupełniony odcieniem różowego, który możemy zobaczyć na elementach systemu sznurowania, nettingu i logotypie, które ma kształt serca ze wkomponowaną w nie piłką do koszykówki. Fani marki znają je pod nazwą “For the Love of the Game” i z pewnością kojarzą je na kilku innych modelach spod znaku Jumpman. Dla kontrastu buty stoją na białym midsole'u i podeszwie zewnętrzne, mają też białe sznurowadła i Jumpmana na języku. 

Premiera Air Jordan 4 GS 'True Berry' planowana jest na 9 lutego. Buty będą dostępne na stronie producenta, ale wierzymy, że będzie je można kupić u polskich retailerów Jordan Brand. Jesteśmy bardzo ciekawi, co myślicie o kolorystyce 'True Berry'. Czekamy na Wasze komentarze.


Air Jordan 4 GS
kolor: True Berry/Rush Pink-White
styl: 487724-661
cena: $140Tagi: jumpman23,