Proponowany post

Air Jordan 4 WNTR 'Loyal Blue'

09 wrzesień 2019
Air Jordan 4 WNTR 'Loyal Blue'

Przed oczami mamy zimową wersję modelu Air Jordan 4, która w sprzedaży ma pojawić się pod koniec roku. Możemy bardzo dokładnie przyjrzeć się tym butom, bo dostępnych jest sporo zdjęć w tym ujęcia "on feet". Jest na co popatrzeć, bo Air Jordan 4 WNTS w kolorystyce 'Loyal Blue' wyglądają bardzo ciekawie i w pierwszej chwili skojarzyły nam się z czwórkami 'Eminem Encore' z 2017 roku.  

Cholewka tego wydania Air Jordan 4 zbudowana jest ze skóry, którą zabarwiono na granatowo. Na zdjęciach jakość materiału wygląda bardzo dobrze. W miejscu, gdzie czwórki zazwyczaj mają mesh i netting projektanci wstawili perforowane, skórzane panele. Kolor granatowy przełamany został czarnym socklinerem i sznurowadłami oraz szarymi elementami systemu sznurowania. Wnętrze butów wyłożone jest grubym, włochatym materiałem, którego zadaniem będzie utrzymanie ciepła. Trochę szkoda, że buty mają plastikowy heel tab. Naszym zdaniem zdecydowanie lepiej pasowałby tutaj skórzany. Upper osadzony jest na czarno-białym midsoleu oraz czarno-szarej podeszwie zewnętrznej z kilkoma czerwonymi detalami. 

Premiera Air Jordan 4 WNTR 'Loyal Blue' odbędzie się 2 grudnia. Buty mają być dostępne na stronie producenta i u wybranych retailerów, do których mamy nadzieję zalicza się warszawski KICKS Store. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat dostępności w polskich sklepach, od razu damy Wam znać. Piszcie w komentarzach, jak podobają Wam się te zimowe czwórki. 


Air Jordan 4 WNTR
kolor: Loyal Blue/White-Habanero Red-Black
styl: CQ9597-401
cena: $200