Proponowany post

Air Jordan 5 'Alternate Grape' - Zapowiedź

20 maj 2019
Air Jordan 5 'Alternate Grape' - Zapowiedź

W przyszłym roku model Air Jordan 5 będzie obchodził swoje 30. urodziny. Zgodnie z panującym trendem, spodziewamy się, że zobaczymy te buty w wielu kolorystykach. My nie możemy się doczekać tych OG, które mamy nadzieję zobaczymy w brandingiem "Nike Air". Wiadomo, że jedną z planowanych wersji kolorystycznych będzie 'Alternate Grape'. Seria 'Alternate' została zapoczątkowana przez Jordan Brand kilka lat temu, a jej założeniem są kolorystyki nawiązujące do tych oryginalnych, ale lekko zremixowane. Znalazło się w niej kilka bardzo udanych projektów, jak np. Air Jordan 6, czy Air Jordan 8. Teraz przyszedł czas na Air Jordan 5 i kolorystykę 'Grape'. 

Niestety nie mamy zdjęcia butów, ale w sieci pojawiła się grafika, którą podzielił się DJ Folk. Według niej buty powinny mieć zamszową cholewkę we fioletowym, czy winogronowym odcieniu. Do tego czarny język i sockliner, a wszystko okraszone "Nike Air" na pięcie. Upper miałby stać na czarnej podeszwie środkowej z turkusowymi detalami. Na samym dole outsole z transparentnej gumy. Szczerze mówiąc, bardzo byśmy chcieli, żeby 'Alternate Grape' wyglądały tak, jak na załączonym obrazku. Mamy też nadzieję, że marka zdecyduje się wypuścić w przyszłym roku "normalne" Air Jordan 5 'Grape'. 

Jeśli chodzi o premierę, to wstępne informacje podają, że Air Jordan 5 'Alternate Grape' trafią na sklepowe półki w kwietniu przyszłego roku. Jesteśmy przekonani, że wkrótce pojawi się więcej konkretów na ten temat. Czekamy też na pierwsze fotki, które pokażą nam, jak tak naprawdę będą wyglądały te buty. 
Air Jordan 5 “Alternate Grape”
kolor: Grape Ice/Black-Clear-New Emerald
styl: 136027-500


Tagi: jumpman23,