Proponowany post

Air Jordan 5 JSP 'Inspire' Na Kilku Nowych Ujęciach

17 maj 2019
Air Jordan 5 JSP 'Inspire' Na Kilku Nowych Ujęciach

Air Jordan 5 JSP 'Inspire' to zupełnie nowa kolorystyka, która w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym roku. W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się sporo zdjęć tych butów. Dziś mamy dla Was kolejne ujęcia dzięki, którym możemy jeszcze lepiej przyjrzeć się tym kicksom. Naszym zdaniem będzie to fajne wydanie, na które jordanheadzi powinni zwrócić szczególną uwagę.  

Cholewka tego wydania Air Jordan 5 jest wykonana z nubuku, który projektanci zabarwili na żółto. Uzupełnieniem są granatowe elementy systemu sznurowania, sockliner i mesh pod przeźroczystym nettingiem. Górna część jeżyka została pokryta odblaskowym materiałem 3M, a po jego wewnętrznej stronie jest metka z napisem "Inspire". Na szczególną uwagę zasługuje kolejna metka, czy naszywka, którą możemy zobaczyć na pięcie. Znajdziemy na niej Jumpmana na czerwonym tle oraz hasło, które znamy z innych modeli: "Quality Products Inspired By The Greatest Basketball Player Ever". Midsole został pomalowany granatową farbą, a charakterystyczne zęby zaznaczono na nim na żółto. Na samym dole mamy transparentny outsole. Nadal dziwi nas brak lacelocka, ale wierzymy, że po prostu nie uwzględniono go na zdjęciach, a w rzeczywistości jest on dołączony do zestawu. 

Premiera Air Jordan 5 JSP 'Inspire' została zaplanowana na 10 sierpnia. Niestety nie mamy pewności, czy buty pojawią się w polskich sklepach. Chodzą słuchy, że ma to być limitowane wydanie. Trzymamy jednak kciuki by kilka par trafiło do warszawskiego KICKS Store, w którym od czasu do czasu pojawiają się takie perełki. 
Air Jordan 5 SP
kolor: Amarillo/College Navy-Amarillos
styl: CQ9541-704
cena: $225
Tagi: jumpman23,