Proponowany post

Air Jordan 5 JSP 'Laney' - Oficjalne Zdjęcia

21 styczeń 2019
Air Jordan 5 JSP 'Laney' - Oficjalne Zdjęcia

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam na naszej stronie zapowiedź nowej wersji Air Jordan 5 'Laney'. Dziś chcemy się z Wami podzielić serią oficjalnych zdjęć od Jordan Brand. Mamy też info o nowej dacie premiery. Jak wiadomo buty korzystają z barw szkolnej drużyny Laney High Buccaneers, w której grał Michael Jordan. 

Buty mają niebieską, nubukową cholewkę, którą zestawiono z kilkoma żółtymi detalami, sockliner i wyszyty numer "23". Nie brakuje charakterystycznego 3Mowego języka, na którym umieszczono frotowego Jumpana. Całość stoi na cementowej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy klasyczną, piątkową podeszwę zewnętrzną z błękitnej, transparentnej gumy. Tutaj też znajdziemy kilka żółtych akcentów. Ciekawie wygląda wkładka, która w tej wersji ozdobiona jest numerem "23" i (chyba) jakąś grafiką. 

Jak już wspomnieliśmy, zmianie uległa data premiery. Została ona przesunięta o tydzień w przód. Air Jordan 5 JSP 'Laney' pojawią się w sprzedaży 26 stycznia. Chodziły też słuchy, że marka planuje wypuścić drugi wariant w żółtym kolorze, ale o tym na razie cisza. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej, od razu o tym napiszemy. Sprawdźcie poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się nowe 'Laneye'.


Air Jordan 5 JSP “Laney”
kolor: Varsity Royal/Light Charcoal-Varsity Maize
styl: CD2720-400
cena: $200Tagi: jumpman23,