Proponowany post

Epidemia Nienawiści

Kolejny smutny incydent w USA

Air Jordan 5 JSP 'Laney' - Zapowiedź

14 listopad 2018
Air Jordan 5 JSP 'Laney' - Zapowiedź

W przyszłym roku w sprzedaży zobaczymy dwie nowe wersje Air Jordan 5 'Laney'. Marka Jordan planuje wprowadzić warianty 'Varsity Maze' i 'Varsity Royal'. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tych drugich i szczerze mówiąc, wyglądają one bardzo obiecująco. Jest to coś w rodzaju 'Laney' Alternate. 

Buty mają cholewkę wykonaną z nubuku lub zamszu, który zabarwiono na niebiesko. Sockliner, Jumpman na 3M-owym języku i wyszyty numer "23" są w żółtym kolorze. Podeszwa środkowa ma cementowy wzór, który skomponowano z żółtymi detalami. Od spodu błękitny, transparentny outsole. Na zdjęciach widzimy, że buty mają płaskie, niebieskie sznurowadła, ale mamy nadzieję, że w zestawie będzie też biały komplet. Niestety nie mamy jeszcze żadnych zdjęć wersji 'Varsity Maze', ale należy się spodziewać, że będzie ona miała odwrócone kolory. Z pewnością niedługo pojawią się jakieś fotki, a wtedy będziemy mogli to zweryfikować. 

Konkretów dotyczących daty premiery jeszcze nie mamy, ale wstępne informacje podają, że obie wersje nowych piątek 'Laney' pojawią się w sprzedaży w styczniu przyszłego roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne doniesienia w tej sprawie.