Proponowany post

Air Jordan 5 NRG 'Grape Ice' - Zapowiedź

18 maj 2018
Air Jordan 5 NRG 'Grape Ice' - Zapowiedź

Jeszcze w tym roku, w wakacje marka Jordan powiększy ilość kolorystyk modelu Air Jordan 5, wprowadzając na rynek wersję 'Grape Ice'. Będzie to swego rodzaju wariacja oparta o klasyczne, OGsowe 'Grapey'. Niestety nie mamy jeszcze dostępu do żadnych zdjęć tych butów, ale @py_rates ma pewną wizję, jak nowe piątki mogą wyglądać.

Pisząc "wariacja" mamy na myśli to, że 'Grape Ice' prawdopodobnie będą używały tych samych kolorów co oryginalne 'Grapey' tyle że będą one inaczej rozmieszczone. Według prognozy buty mają mieć białą cholewkę, co sugerują nazwy kolorów, które mają znaleźć się na tym wydaniu; White/Grape Ice-Black-New Emerald. Pozostaje nam jedynie czekać na pojawienie się jakichkolwiek zdjęć. Nie mniej jednak cieszymy się, że w tym roku zobaczymy kilka nowych kolorystyk Air Jordan 5.

Nie jest znana dokładna data premiery, ale Air Jordan 5 'Grape Ice' mają pojawić się w sprzedaży w lipcu. Podobnie, jak na zdjęcia tak i na konkrety związane z tym releasem czekamy z niecierpliwością. Regularnie zaglądajcie na naszą stronę w celu uzyskania dalszych informacji o tych butach.