Proponowany post

Air Jordan 5 'Paris Saint-Germain' Friends & Family

14 wrzesień 2018
Air Jordan 5 'Paris Saint-Germain' Friends & Family

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam część kolekcji Jordan Brand x Paris Saint-Germain. Pisaliśmy o tym, że jej premiera odbędzie się 14 września, czyli dziś. Kolekcja pojawiła się właśnie na stronie nike.com w zakładce Jordana. Do wyboru jest sporo ciuchów, między innymi koszulki meczowe, bluzy, dresy czy t-shirty. Niestety brakuje Air Jordan 5 'PSG', które można było wczoraj dorwać za pośrednictwem aplikacji Nike SNEAKRS. Mamy jednak nadzieję, że była to dopiero pierwszy rzut i że będą one jeszcze dostępne (pomarzyć zawsze można). Nie to jest jednak tematem niniejszego wpisu, otóż jak to zazwyczaj bywa przy tego rodzaju akcjach, poza wydaniem, które trafia do sprzedaży powstaje też  wersja Friends & Family.  Mamy dla Wa kilka fotek prezentujących ekskluzywne Air Jordan 5. 

Wersja Friends & Family jest bardzo podobna, do wydania retailowego. Mamy tutaj te same akcenty; numer "75", "Paris" na nettingu, logo Paris Saint-Germain na pięcie i na podeszwie. Zasadniczą różnicą jest materiał cholewki, którym w tym wypadku jest biała skóra. Buty wyglądają fajnie, ale nam do gustu bardziej przypadły czarne piątki, które przypominają nam jedne z naszych ulubionych jordanów ever, Air Jordan 5 'Black Metallic'. Niestety nie wiadomo, jak bardzo limitowane są Air Jordan 5 'PSG' Friends & Family, nigdzie nie uzyskaliśmy takich informacji, ale obstawiamy, że nie ma tego dużo. Ciekawe, czy jeden z naszych reprezentantów, który występował kiedyś w Paris Saint-Germain ma jeszcze jakieś dojścia i może załatwić parę...

Która wersja AJ5 'PSG' Wam bardziej przypadłą do gustu? Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat kolekcji Jordan Brand x Paris Saint-Germain, naszym zdaniem kilka produktów zasługuje na uwagę. 
Tagi: jumpman23,