Proponowany post

Air Jordan 5 Satin 'Bred' - Oficjalne Zdjęcia

13 lipiec 2018
Air Jordan 5 Satin 'Bred' - Oficjalne Zdjęcia

Choć do premiery tych butów zostało jeszcze bardzo dużo czasu, Jordan Brand już teraz podzieliło się oficjalnymi zdjęciami. Air Jordan 5 Satin w kolorystyce 'Bred' będą kontynuacją jordanowej linii butów, których cholewka wykonana jest z tego nietypowego materiału. 

Materiałem tym, jak sama nazwa wskazuje jest, satyna. Pokrywa ona całą cholewkę, a do tego mamy przeźroczysty netting i klasyczny 3M-owy język z czerwonym Jumpmanem. Niestety w dalszym ciągu nie jesteśmy zachwyceni wyborem projektantów, odnośnie do materiału, a mogło być tak pięknie, gdyby cholewka była zamszowa. Buty stoją na midsoleu z charakterystycznymi ząbkami, zapożyczonym z  AJ5 'Fire Red', który fajnie kontrastuje z czarną górą. 

Air Jordan 5 Satin 'Bred' pojawią się w sprzedaży 26 listopada, czyli w Cyber Monday. O tym, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, napiszemy gdy tylko potwierdzą się te informacje. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zdania na temat tych butów. Satyna jest ok, czy może to lekka przesada? Znajdą się na to jacyś chętni?


jordan

Air Jordan 5 Satin 'Bred'
styl: 136027-006
kolor: Black/University Red
cena: $190

 

Tagi: jumpman23,