Proponowany post

Air Jordan 6 'Blakck Washed Denim' - Zapowiedź

15 kwiecień 2019
Air Jordan 6 'Blakck Washed Denim' - Zapowiedź

Pod koniec roku w sprzedaży pojawi się kolejna, nowa wersja kolorystyczna modelu Air Jordan 6. W tej chwili nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie będą one wyglądały, ale nazwa 'Black Washed Denim' sporo sugeruje. Amerykańska marka da nam kolejne, jeansowe Jordany. Nie ma co ukrywać, że najbardziej popularnymi denimowymi j'sami były czwórki w kolaboracji z Levis'em. Czy nadchodzące szóstki też będą miały wzięcie?

Jak wskazuje nazwa, buty będą miały denimową cholewkę w spranym, czarnym kolorze. Na butach mają pojawić się też kolory Sail i Varsity Red. Można więc założyć, że buty będą stały na jasnej podeszwie, a całość będą podkreślały czerwone detale. Może to wyglądać mniej więcej tak, jak na załączonej niżej grafice, którą mamy dzięki niejakiemu DJ Folk. Zapowiada się interesująco i już nie możemy się doczekać, aż pojawią się pierwsze zdjęcia tych butów. Mamy nadzieję, że projektanci Jordan Brand nas nie rozczarują. 

Znana jest dokładna data premiery omawianych butów. Air Jordan 6 'Black Wased Denim' pojawią się w sprzedaży 28 grudnia. O tym, czy buty będzie można kupić w polskich sklepach, będziemy jeszcze pisali...stay tuned!Tagi: jumpman23,