Proponowany post

Air Jordan 6 'Flint' - Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery

04 styczeń 2019
Air Jordan 6 'Flint' - Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery

Na temat szóstek 'Flint', inspirowanych siódemkami o tej samej nazwie pisaliśmy już na naszej stronie kilka tygodni temu. Jeśli ominęły Was tamte wpisy, to zachęcamy do ich sprawdzenia, wystarczy kliknąć tutaj. Dziś mamy dla Was porcję oficjalnych zdjęć od Jordan Brand oraz informację o dacie premiery. 

Air Jordan 6 'Flint' mają cholewkę, która wykonana jest z połączenia białej skóry i grubego, szary zamszu. Układ kolorów jest niemalże identyczny, jak w Air Jordan 7 'Flint' z 2006 roku. Oba modele różnią, się tym, że tutaj mamy szóstkowy język w czarnym kolorze. Po zewnętrznej stronie cholewki znajdziemy fioletową metkę z napisem "Air Jordan". To kolejna z tegorocznych premier od Jordana i Nike, która została wyposażona w ten rodzaj ozdoby. Oczywiście nie brakuje lacelocka, który jest w tym samym co metka, fioletowym kolorze. Z tyłu na spoilerze znajdziemy delikatne akcenty w kolorze infrared, a nieco niżej Jumpmana. Podeszwa środkowa pomalowana jest białą i czarną farbą, a jeszcze niżej mamy klasyczny, czarny outsole z elementami transparentnymi. 

Jak podaje producent, premiera Air Jordan 6 w kolorystyce 'Flint' odbędzie się już za tydzień, a dokładnie 12 stycznia. W tej chwili nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale na pewno warto śledzić strony Sklepu Koszykarza, KICKS Store i Warsaw Sneaker Store.
Air Jordan 6 LTR 'Flint'
kolor: White/Black-Infrared 23-Dark Concord
styl: CI3125-100
cena: $190


Tagi: jumpman23,