Proponowany post

Air Jordan 6 'Quai 54' - Zapowiedź

16 wrzesień 2019
Air Jordan 6 'Quai 54' - Zapowiedź

Wiemy, który model jordanów będzie częścią przyszłorocznej kolekcji 'Quai 54'. Będą nimi Air Jordan 6, które prawdopodobnie będą wyglądały, jak na załączonej grafice, którą podzielili się House Of Heat. Turniej Quai 54 zawsze odbywa się w wakacje w Paryżu. Do premiery jest jeszcze bardzo dużo czasu, dlatego na fotki rzeczywistych butów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Nie mamy jednak nic przeciwko, żeby wyglądały one właśnie tak. 

Wiadomo, że Air Jordan 6 'Quai 54' będą korzystały z takich barw: Sail/Total Orange-Gum Light Brown-Baroque Brown. Najważniejsze pytanie, to jaki będzie układ tych kolorów i z jakich materiałów będzie wykonana cholewka. Buty serii 'Quai 54' znane są z tego, że bardzo często pojawiają się na nich jakieś "inne" materiały i wzory. Z niecierpliwością będziemy czekali na pierwsze zdjęcia. Wtedy wiele się wyjaśni. 

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wstępnie mówi się o czerwcu 2020. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej, od razu damy Wam znać. Mamy też nadzieję, że przyszłoroczna kolekcja 'Quai 54' będzie dostępna w polskich sklepach. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy o tym pisali. 
Air Jordan 6 “Quai 54”
kolor: Sail/Total Orange-Gum Light Brown-Baroque Brown
Styl: CZ6506-100