Proponowany post

Air Jordan 6 'Tinker' - Pierwsze Zdjęcie

18 lipiec 2018
Air Jordan 6 'Tinker' - Pierwsze Zdjęcie

Mamy pierwsze zdjęcie Air Jordan 6 'Tinker'. Według zamysłu modele do których przypisana jest nazwa, będąca imieniem jednego z najwybitniejszych projektantów, mają być odzwierciedleniem jego pierwszych projektów. Najlepszym tego przykładem są Air Jordan 3 'Tinker', które miały swoją premierę w tym roku, lub zapowiadane Air Jordan 13. Nie do końca wiemy, jak to wygląda w przypadku tych szóstek, ale chyba będzie chodziło o połączenie kolorów. 

Same buty wyglądają...normalnie jak zwykłe Air Jordan 6. Mamy tutaj wszystko "na miejscu". Ciekawie natomiast wyglądają kolory, jakie się znajdują na butach. Cholewka to połączenie białej skóry i szarego zamszu. Wygląda to bardzo podobnie jak w przypadku kolorystyki 'Alternate' z zeszłego roku. Przypomnijmy tylko, że była to wersja, która miała być jedną z OGsowych, ale z różnych względów ją skreślono. Do tego mamy granatowe dodatki i modsole w tym samym kolorze. Na butach występuje też charakterystyczny infrared, który znajdziemy między innymi na języku. 
Po kilku dłuższych chwilach spędzonych na analizie tego jedynego, jak na razie zdjęcia, nie jesteśmy w stanie ocenić czy nam się te buty podobają, czy nie. Czekamy na pojawienie się kolejnych fotek.

Znany jest przybliżony termin pojawienia się Air Jordan 6 'Tinker' w sprzedaży. Premiera tych szóstek ma odbyć się w listopadzie, ale konkretnej daty jeszcze nie podano. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo z pewnością będziemy jeszcze pisali o tych butach. Jak Wam podobają się te nowe szóstki? Będą z nich "ludzie"?


Air Jordan 6 'Tinker'
kolor: White/Infrared 23-Neutral Grey-White-Sail
syle Code: 384664-104
cena: $190