Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

Air Jordan 7 'Black Patent Leather'

07 październik 2019
Air Jordan 7 'Black Patent Leather'

Projektanci Jordan Brand wychodzą z kolejną propozycją dla pań. Amerykańska marka pokazała serię oficjalnych zdjęć modelu Air Jordan 7 w wersji 'Black patent Leather', która bazuje na klasycznej kolorystyce OG z 1992. Mamy nadzieję, że jest to swego rodzaju zapowiedź powrotu tych siódemek w męskich rozmiarach...

Mamy oczywiście na myśli kolorystykę o nazwie 'Raptors'. Jordanheadzi z dłuższym stażem dobrze wiedzą, że ten nickanme został im nadany kilka lat po premierze, albowiem drużyna Toronto Raptors powstała dopiero w 1995 roku. Jeśli chodzi o omawianą, damską wersję, to układ kolorów jest taki sam jak na OGsach. Przeważa czerń, którą uzupełnia jasna czerwień i fiolet. Nie można zapomnieć o neoprenowym języku w odcieniu szarości i z charakterystycznym napisem "Air Jordan". Jedyną bardzo oczywistą różnicą jest materiał cholewki. Zamiast nubuku dostajemy skórę lakierowaną. Wygląda to...ciekawie, ale my wolimy jednak pierwowzór. 

Air Jordan 7 WMNS w kolorystyce 'Black Patent Leather' mają pojawić się w sprzedaży 31 października. Buty powinny pojawić się na stronie producenta. Ciekawe, czy znajdą się one też w ofercie sklepów z ofertą Jordan  Brand takich, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. Nie spodziewamy się, żeby omawiane siódemki były hitem sprzedażowym, ale bardzo chcemy poznać Wasze zdanie na ich temat. Szczególnie liczymy tutaj na komentarze damskiej części. 


Air Jordan 7 WMNS
kolor: Black/Anthracite-Smoke Grey-Bright Crimson
styl: 313358-006
cena: $190