Proponowany post

Air Jordan 8 N7 Pendleton - Zapowiedź

09 październik 2019
Air Jordan 8 N7 Pendleton - Zapowiedź

W tegorocznej kolekcji "N7" znajdą się, między innymi Jordany ósemki. Dzięki fotce, która pojawiła się w sieci, dowiadujemy się, jak mniej więcej będą one wyglądały. Zgodnie z tradycją kolekcji "N7" na butach umieszczono ciekawe wzory, będące odniesieniem do tradycyjnych strojów rdzennych mieszkańców Ameryki. Dostępne jest niestety tylko jedno zdjęcie, które nie pokazuje nam w całości tych Air Jordan 8, ale mimo to daje nam to pewien obraz, jak będą się one prezentowały. Naszym zdaniem będzie bardzo dobrze. Znana jest dokładna data premiery.

Cholewka butów wykonana jest z szarego i czarnego zamszu/nubuku, który uzupełniony jest kolorowym materiałem marki Pendleton. Informuje o tym metka umieszczona tuż pod jednym z pasków zapinanych na rzep. Kolory czarny i szary pojawiają się też na podeszwie, której na załączonym zdjęciu widać jedynie niewielką część. Jesteśmy przekonani, że na omawianych Air Jordan 8 znajdziemy jeszcze oznaczenia kolekcji "N7"...na wkładkach, może na językach. Przekonamy się o tym dopiero, gdy pojawią się kolejne zdjęcia. Spodziewamy się, że buty będą zapakowane w specjalne pudło.

Premiera Air Jordan 8 N7 Pendleton została zaplanowana na 7 listopada. Niestety nie znamy szczegółów dropu, ale nie spodziewamy się zobaczyć butów z kolekcji "N7" w polskich sklepach...choć mamy nadzieję, że się mylimy.Tagi: jumpman23