Proponowany post

Mamy Pierwsze Zdjęcia Nike Zoom Streak Spectrum Plus x Supreme

Niemalże wierne oryginałowi z 2002 roku.

Air Jordan 8 OVO 'Kentucky Madness' Do Kupienia Za Ponad 135 000 Zł

19 styczeń 2018
Air Jordan 8 OVO 'Kentucky Madness' Do Kupienia Za Ponad 135 000 Zł

Część z Was na pewno bardzo dobrze pamięta zeszłoroczne zapowiedzi Air Jordan 8 OVO, na których release cały czas czekamy. Czy wiedzieliście, że w owym czasie Jordan Brand zaprojektował też kolorystykę ósemek OVO dedykowaną koszykarskiej drużynie Universytetu Kentucky, którą Drake darzy szczególną sympatią? Buty powstały oczywiście w bardzo limitowanych ilościach, a posiadaczami są jedynie wybrańcy. Teraz pojawiła się okazja na zakup jednej z tych par. 

Air Jordan 8 "Kentucy Madness" mają bardzo klasyczny wygląd. Cholewka wykonana jest z czarnego zamszu, a dodatki są w kolorze niebieskim. Na butach nie zabrakło logo UK (University Of Kentucky), które znajduje się w miejscu gdzie zazwyczaj wyszyty jest numer "23". W kolekcji OVO zawsze przewija się złoty akcent. Nie inaczej jest tutaj, gdzie tym kolorem pomalowany jest Jumpman na języku, klamerki od pasków czy Sowa, logo OVO z tyłu. 

Para, którą można kupić dostępna jest w rozmiarze 9.5. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony Flight Club. Cena to $40.000

 flight club

Tagi: -