Proponowany post

Air Jordan 9 Boot NRG 'Wheat' - Oficjalne Zdjęcia

12 październik 2018
Air Jordan 9 Boot NRG 'Wheat' - Oficjalne Zdjęcia
Idealne buty na zimę dla wszystkich jordanheadów!

Nie wiemy jak Wy, ale my znaleźliśmy właśnie buty na nadchodzącą zimę. Jordan Brand opublikowało serię oficjalnych zdjęć Air Jordan Boot NRG  w kolorystyce 'Wheat'. Pierwsze zdjęcie tych butów pokazywaliśmy Wam na początku września, do sprawdzenia tutaj, ale wówczas nie wyglądały one tak efektownie, jak teraz. 

Cholewka wykonana jest z nubuku i zgodnie z nazwą kolorystyki, dostajemy ją w charakterystycznym pszenicznym kolorze. Z pewnością trzeba ją będzie najpierw zaimpregnować, by ładnym wyglądem tych butów można było się cieszyć, jak najdłużej. Wersja Boot NRG ma oczywiście wzmocnioną konstrukcję, przystosowaną do trudniejszych warunków atmosferycznych. Widać to chociażby w zmienionym systemie sznurowania, który tutaj przypomina te w butach trekkingowych. Podobnie jest z podeszwą zewnętrzną, która względem "zwykłych" Air Jordan 9 jest dużo grubsza i ma "zimowy" bieżnik. Ciekawe jest to, że na wkładkach umieszczony jest branding "Nike Air". 

Premiera Air Jordan 9 Boot NRG 'Wheat' planowana jest na jutro, czyli 13 października. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale prawdopodobnie będzie je można kupić na oficjalnej stronie producenta...tak przynajmniej było w zeszłym roku, gdy model debiutował. Poza omawianą tutaj kolorystyką w sprzedaży pojawi się kilka innych, o których mogliście już czytać na naszej stronie.Air Jordan 9 Boot
kolor: Wheat/Wheat-Baroque Brown
style: AR4491-700
cena: $225