Proponowany post

Air Jordan 9 'Gym Red' Mają Datę Premiery

09 wrzesień 2019
Air Jordan 9 'Gym Red' Mają Datę Premiery

Kilka miesięcy temu pojawiła się na naszej stronie zapowiedź nowej kolorystyki Air Jordan 9. Od tamtego czasu było bardzo cicho na ich temat, aż do dziś. W tym wpisie mamy dla Was kilka zdjęć oraz informację o dokładnej dacie premiery Air Jordan 9 'Gym Red'. Dziewiątki może nie są najpopularniejszym modelem w sygnowanej serii Michaela Jordana, ale to wydanie prezentuje się bardzo dobrze i coś nam się wydaje, że przypadnie do gustu jordanheadom...tym bardziej, że buty mają klasyczne połączenie kolorów. 

AJ9 'Gym Red' mają białą, skórzaną cholewkę, którą uzupełnia biały, meshowy język i czarne elementy systemu sznurowania. Projekt  wykańczają czerwone detale, lakierowany mudguard i lekko błyszcząca podeszwa środkowa z czarnym Jumpmanem. Na samym dole widzimy biały outsole. Na butach nie brakuje charakterystycznych elementów, takich jak wyszyty numer "23" na pięcie, czy napisy w różnych językach na podeszwie zewnętrznej. Tak na dobrą sprawę zamiast nazwy 'Gym Red' ten wariant kolorystyczny mógłby nazywać się 'Chicago', bo buty są w typowych 'Bullsowych' barwach. 

Data premiery omawianych Air Jordan 9 została zaplanowana na 5 października. W tej chwili nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała dostępność tych butów w polskich sklepach, ale liczymy na to, że pojawią się one w ofercie Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Store. Zerknijcie na poniżesze zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się AJ9 w wariancie 'Gym Red'. Naszym zdaniem są fajnym uzupełnieniem kolekcji dziewiątek. 


Air Jordan 9 'Gym Red'
kolor: White/Gym Red-Black
styl: 302370-160
cena: $190