Proponowany post

Air Jordan 9 'UNC' - Oficjalne Zdjęcia

10 styczeń 2019
Air Jordan 9 'UNC' - Oficjalne Zdjęcia

W związku z tegorocznym All Star game, który odbędzie się w hali drużyny Charlotte Hornets, której właścicielem jest Michael Jordan, amerykańska marka planuje premierę kilku bardzo fajnych modeli butów. Jednym z nich będą Air Jordan 9 w kolorystyce 'UNC'. Dziś natrafiliśmy na serię oficjalnych zdjęć jednego z dziecięcych rozmiarów, ale mamy nadzieję, że w sprzedaży zobaczymy też i męską wersję. Buty są nawiązaniem do wydania Air Jordan 9 low 'Pearl Blue' z 2002 roku. W owym czasie powstała też samplowa para tych samych dziewiątek z wysoką cholewką, ale buty nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Prezentowane Air Jordan 9 mają typowe barwy drużyny North Carolina Tar Heels. Cholewka to połączenie bieli z kolorem granatowym, ale nie brakuje też charakterystycznego błękitu, który pokrywa dosłownie kilka detali. Jeśli chodzi o materiały, to mamy tutaj białą skórę i granatowy patent leather, czyli dokładnie to samo co w wydaniu low z 2002 roku. Na pięcie nie mogło zabrakąć wyszytego numeru "23" i Jumpmnana na tle globu.

Air Jordan 9 'UNC' pojawią się w sprzedaży 9 lutego, czyli tydzień przed Weekendem Gwiazd NBA. W tej chwili nie wiemy nic o dostępności tych butów w polskich sklepach, ale podejrzewamy, że będzie to tak zwany GR, który trafi również na nasz rynek.


Air Jordan 9
kolor: White/University Blue-Midnight Navy
styl: 302370-145
cena: $190
Tagi: jumpman23,