Proponowany post

Air Jordan 9 'University Blue' - Zapowiedź

24 marzec 2020
Air Jordan 9 'University Blue' - Zapowiedź

Air Jordan 9 w kolorystyce 'University Blue' pojawią się w sprzedaży pod koniec roku. Jest już nawet dokładna data premiery. Niestety nie wiemy jeszcze, jak będą wyglądały te buty, ale wiarygodne źródła podają, że będzie to nawiązanie do jednego z oryginalnych Player Edition. Chodzi o zawodniczą wersję Penny Hardawaya.

Spodziewamy się, że buty będą miały białą, skórzaną cholewkę, którą będzie uzupełniał czarny nubuk i niebieskie detale. Wskazuje na to katalogowy zestaw kolorów, jaki ma znaleźć się na butach; White/Black-University Blue. Nie obrazilibyśmy się, gdyby pięta była ozdobiona wyszytym numerem "1". Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się pierwszych zdjęć. Być może okaże się, że w rzeczywistości buty będą wyglądały zupełnie inaczej niż zakładamy.

Premiera Air Jordan 9 w kolorystyce 'University Blue' planowana jest na 5 grudnia. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat tego dropu damy Wam znać. Zaglądajcie na tenisufki.eu po najświeższe, buciane newsy.Air Jordan 9 “University Blue”
kolor: White/Black-University Blue
styl: CT8019-140
cena: $190