Proponowany post

Air Jordan 'Animal Pack' Według The Shoe Surgeon

12 marzec 2018
Air Jordan 'Animal Pack' Według The Shoe Surgeon

Wielkimi krokami zbliża się elektryzująca premiera re-edycji kultowego 'Animal' Packu, o którym wspominaliśmy już wiele razy. Nie on jednak będzie w tym wpisie grał pierwsze skrzypce, a jedynie zwierzęcy motyw tworzący cały klimat tej paczki.

Jak już pewnie zauważyliście znajdujecie się w zakładce Custom, co oznacza, że widoczne na zdjęciu buty nigdy nie wchodziły i prawie na pewno nigdy nie wejdą w skład żadnej kolekcji marki Jordan, a są dziełem naszego ulubionego customera - The Shoe Surgeon. 'Anima Pack' to ciekawa, opierająca się na dwóch kultowych modelach butów z linii Jordan, jedynkach oraz trójkach wizja tych klasyków. Przy okazji tego projektu należy wspomnieć, że obydwie sylwetki w przeciwieństwie do oryginalnego packu wykonane są z prawdziwego, farbowanego włosia, skóry pytona czy najlepszej jakości skór Horweeen. Szczerze musimy przyznać, że w ogóle byśmy się nie obrazili, gdyby paczka taka trafiła do sprzedaży. Niestety prawdopodobnie nigdy się to nie stanie.

Niemniej jednak buty widoczne na zdjęciach trafią do sprzedaży. Premiera przewidziana jest na 17 marca. Czekać możecie na nią tutaj.

Jordan

Tagi: -