Proponowany post

Air Rubber Dunk, Czyli Kolejna Premiera Od Nike & OFF-WHITE

11 wrzesień 2019
Air Rubber Dunk, Czyli Kolejna Premiera Od Nike & OFF-WHITE

Niestety, od razu na wstępie nieco Was zmartwimy, bo nie mamy zielonego pojęcia, co kryje się pod tytułową nazwą 'Air Rubber Dunk'. Jak żyjemy i jak długo interesujemy się sneakersami, to nigdy nie słyszeliśmy o takiej sylwetce. Jedno jest pewne. Szykują się nam kolejne nowości spod szyldu genialnej na swój sposób współpracy Virgila Abloh i amerykańskiej marki Nike, która od ładnych kilku sezonów elektryzuje świat streetwearu i nie tylko.

Ogromna popularność dosłownie wszystkiego, czego nie złapie się Virgil tylko utwierdza nas w fakcie, że moda uliczna i wszystkie współpracujące z nim marki szybko się go nie pozbędą. OFF-WHITE jest na topie i nic nie wskazuje, żeby cokolwiek miałoby się zmienić. Oczywistym jest więc to, że Nike nie rozwiąże współpracy z Virgilem, a my sukcesywnie, co jakiś czas, byle nie za często będziemy świadkami premier ich kolejnych projektów. Niemniej jednak musimy powiedzieć, że po zakończeniu pracy nad świetną swoja drogą kolekcją 'The Ten', w naszych oczach duet ten nie pokazał jeszcze niczego ciekawego. Jedyne co to z niecierpliwością czekamy na mające mięć swoją premierę w październiku Dunk w wersji Low, których kilka zdjęć znajdziecie tutaj. Kolejną, na ten moment tajemniczą sylwetką ma być wyżej wspomniany 'Air Rubber Dunk'. Nie wiedząc, z czym możemy mieć do czynienia, nawet nie chcemy zgadywać.

Wszystkiego dowiemy się wiosną 2020 roku, kiedy to buty w cenie 180$ mają zadebiutować. Oczywiście odpowiednio wcześniej pojawią się pierwsze przecieki.


Nike