Proponowany post

Air VaporMax Light 2, Czyli Nowy Model Nike

09 lipiec 2018
Air VaporMax Light 2, Czyli Nowy Model Nike

Widząc to, co czasem robi Nike, nie od dziś wiadomo, że wyobraźnia projektantów z Oregonu dosłownie nie zna granic, a to, co sobie wymyślą, dosłownie pojawia się w asortymencie sportowej marki. Niektóre z ich tworów zyskują sobie rzeszę fanów, a niektóre męczą się na sklepowych półkach aż do momentu, kiedy na głębokiej wyprzedaży ktoś się nad nimi zlituje. No bywa i tak.

Do jednego z takich modeli zaliczyć możemy najnowszego członka rodziny sneakersów wyposażonych w innowacyjną podeszwę opierającą się jedynie na poduszce Air VaporMax. Poznajcie Air VaporMax Light 2, oto i one. Długo zastanawialiśmy się, czy buty te mają jakieś przeznaczenie i naprawdę nie udało się nam niczego ustalić. Przejdźmy jednak do budowy. Wysoki upper wykonany jest przy użyciu elastycznego materiału tekstylnego kończącego się ponad naszymi kostkami. Wierzch zdobi futurystyczny, prawdopodobnie wycięty z fragmentu skóry ochraniacz rodem z filmów Sci-Fi. Tym samym materiałem wykończono tył połączony z plastikowym stabilizatorem pięty. To samo tworzywo sztuczne, które chronić ma nasze palce, znajdziemy na froncie. No i teraz przechodzimy piętro niżej. Tutaj też jest naprawdę ciekawie. Całość postawiona jest na grubym pasku gumy, do którego dopiero później przytwierdzono poduchę Air VaporMax na tyle oraz oddzielnie na przodzie. Takiego rozwiązania nie kojarzymy z żadnych innych butów Nike. Co do kolorystyki, wszystko utrzymane jest w szarej, stonowanej stylistyce. I teraz nasuwa się nam pytanie, czy te buty znajdą swoich odbiorców, czy może Nike po raz kolejny nie do końca wie, co robi? A może Wam podoba się ten model?

Co do daty premiery, niestety nie znamy jej szczegółów. Jeżeli jednak szukasz innych butów wyposażonych w ten innowacyjny system amortyzacji zajrzyj tutaj.
Nike

Tagi: nike vapormax