Proponowany post

Aleali May x Air Jordan 6 'Millanial Pink' - Zapowiedź

06 listopad 2018
Aleali May x Air Jordan 6 'Millanial Pink' - Zapowiedź

Stylistka Aleali May i Jordan Brand po raz kolejny usiedli do jednego stołu i wspólnymi siłami zaprojektowali wyjątkową parę butów. Ci z Was, którzy uważnie śledzą naszą stronę z pewnością pamiętają dwa poprzednie projekty Aleali May, były to dwie wersje Air Jordan 1. Pierwsze, które podobne były do 'Shadowów', wykorzystywały dość nietypowy materiał, jakim jest sztruks, natomiast drugie, nazwane 'Viotech', były bardzo kolorowe i miały ciekawie wyglądający język. Tym razem na warsztat zostały wzięte Air Jordan 6, które ochrzczono 'Millenial Pink'. 

Buty mają bardzo przyjemny kolor, który powinien trafiać w gusta płci pięknej. Jest to pastelowy odcień różu, który pokrywa zarówno nubukową konstrukcję cholewki, gumowy język, sznurowadła i podeszwę środkową. Ta ostatnia ma też czerwone elementy, a na samym spodzie nie brakuje przeźroczystego outsole'a. Niestety na dostępnych zdjęciach nie widać wkładek, ale bardzo możliwe, że są one udekorowane jakąś specjalną grafiką. W ogólnym rozrachunku, szóstki 'Millenial Pink' wyglądają całkiem przyjemnie, choć nie są tak szalone, jak poprzednie propozycje, które wyszły spod ręki stylistki/blogerki. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy buty podobają się naszym rodzimym kicksoholiczkom...dajcie nam znać w komentarzach. 

Aleali May x Air Jordan 6 'Millanial Pink' mają pojawić się w sprzedaży w marcu, przyszłego roku. Szczegóły dotyczące tej premiery powinniśmy poznać w najbliższych tygodniach, z pewnością pojawi się też więcej zdjęć.
Aleali May x Air Jordan 6 “Millennial Pink”
kolor: Rust Pink/Bright Crimson
styl: CI0550-600

Tagi: jumpman23