Proponowany post

alife x Reebok Zig Kinetica

07 październik 2020
alife x Reebok Zig Kinetica

Na stosunkowo świeżym modelu Reebok Zig Kinetica miały okazję 'wyżyć się' już ekipy kultowego butiku mita sneakers, kierujący Billionaire Boys Club, czy Chromat, brand specjalizujący się w produkcji damskiej, sportowej odzieży. Do tego grona dołącza kultowa już marka alife mająca na swoim koncie kilka projektów z brytyjskim Reebokiem. Tak jak wspomnieliśmy, tym razem wybór padł na model Zig Kinetica, który na rynku jest zaledwie od kilkunastu miesięcy.

Utrzymane w performanceowym stylu buty zdominowane są przez biel pokrywającą znaczącą część wykonanej z syntetycznego, tłoczonego materiału cholewki. Spore połacie bieli przełamano kontrastującą żółcią, którą z dodatkiem pomarańczy wykończony jest tył. Elementem z dodatkiem niebieskiego jest spód podeszwy, której charakterystycznie ponacinany bok obrandowano powtarzającym się logo alife. Gdyby już tam było go mało, na panelu bocznych postanowiono nanieść go raz jeszcze, ale już w zdecydowanie większej skali. Całość spleciono płaskimi sznurówkami, których w zestawie znajdziecie trzy komplety do wyboru. 

Sprzedaż rusza już 9 października, a buty kosztować będą 120$. Jeżeli jednak szukasz innej kolorystyki tego modelu, zajrzyj tutaj.


Reebok
alife