Proponowany post

Alternatywa Dla Yeezy? - adidas Tubular Doom Soc

23 marzec 2017
Alternatywa Dla Yeezy? - adidas Tubular Doom Soc

Rodzina Tubular, niemieckiej marki adidas Originals powiększa się o kolejnego członka. Z dniem dzisiejszym mamy mamy przyjemność przedstawić Wam zupełnie nowy model, którym jest Tubular Doom Soc.

Większość z Was na pierwszy rzut oka od razu zauważyło łudzące podobieństwo do kulowych Yeezy Boost, a osoby niewtajemniczone na pewno je z nimi pomyliło. Taki natomiast był celowy zabieg projektantów i czy chcemy czy nie musimy je zaakceptować. Z naszej strony  możemy powiedzieć, że cholewkę typu slip-on wykonano przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit o przewiewnej, perforowanej fakturze. W tylnej części oraz okolicach wiązania znajdziemy zamszowe panele, a szczyt wysuniętego języka zdobi brandowana metka. Całą konstrukcję postawiono na szczycie znanej nam ze standardowych Doomów podeszwie inspirowanej samochodową oponą. Z naszej strony możemy dodać, że zabrakło nam trochę Boosta.

Na oficjalną premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ przewidziana ona jest na lipiec tego roku. adidas

Tagi: -