Proponowany post

Alternatywna Wersja Nike Lebron 17 'More Than An Athlete'

21 styczeń 2020
Alternatywna Wersja Nike Lebron 17 'More Than An Athlete'

Bardzo możliwe, że już wkrótce w sprzedaży pojawi się kolejna wersja kolorystyczna modelu Nike Lebron 17 'More than An Athlete'. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tych butów, które w naszej ocenie wyglądają równie dobrze, jak te niebieskie, które miały swoją premierę kilka tygodni temu. 

Buty mają pomarańczową cholewkę, którą uzupełniają czarne detale. Jest ona zbudowana z materiału Battleknit, z którego wykonane są wszystkie Lebron y 17. Podobnie, jak w wersji niebieskiej, tak i tutaj sznurowadła są zakryte osłoną mocowaną na rzep. Jest ona ozdobiona napisem "More Than An Thlete", logotypem Lebrona i Uninnterrupted. Ciekawe, czy w zestawie są jeszcze inne "nakładki". Buty stoją na białej podeszwie środkowej, poduszce Max Air pod piętą i Zoom Air pod śródstopiem. Na samym dole mamy solidny, biały outsole. 

Jak podobają Wam się pomarańczowe Nike Lebron 17 'More Than An Athlete'? Fajniejsze od niebieskich? Czekamy na Wasze komentarze. My nie możemy się zdecydować. Zaglądajcie na naszą stronę, bo jak tylko dowiemy się, czy omawiane buty trafią do sprzedaży, to od razu o tym napiszemy. Z niecierpliwością czekamy też na kolejne zdjęcia.