Anderson .Paak - "The Season / Carry Me / The Waters"

16 sierpień 2016
Anderson .Paak - "The Season / Carry Me / The Waters"
Nowe video od muzycznego odkrycia 2015 roku!

Anderson .Paak, to wielce utalentowany artysta z Kaliforni, który w niebanalny sposób łączy w swojej twórczości hip-hop, soul, R&B i rock, o czym mogliśmy się zresztą przekonać podczas jego warszawskiego koncertu w lutym b.r. 

Kariera .Paaka nabrała rozpędu, kiedy pod swoje skrzydła wziął go nie kto inny jak legendarny Dr. Dre zapraszając do współpracy przy swoim ostatnim albumie "Compton". Pojawia się na nim w sześciu utworach, najczęściej spośród wszystkich gości!

anderson-paak-the-season-carry-me

Okładka singla "The Season / Carry Me"

Anderson to bardzo płodny muzyk, który chętnie bierze udział w różnych projektach (NxWorries), w nagraniach innych artystów (wspomniany wyżej Dr. Dre, Flying Lotus, Snakehips, Kaytranada, Mac Miller, ScHoolboy Q, BJ the Chicago Kid, GoldLink, Domo Genesis, Macklemore), jak również znajduje czas na nagrania solowe. W ciągu ostatniego półtora roku do słuchaczy trafiły dwa świetne albumy Andersona "Venice" i "Malibu", a tydzień temu pojawił się klip ilustrujący dwa kawałki z tego drugiego wydawnictwa. Co ciekawe, jego współreżyserem jest sam .Paak!

 

 

Tagi: -