Proponowany post

'Animal Pack 2.0', Czyli Kolejne Działo Nike I atmos

06 listopad 2017
'Animal Pack 2.0', Czyli Kolejne Działo Nike I atmos

Nike i japoński atmos po raz kolejny biorą się za wspólny projekt. Po powrocie kultowych Air Max 1 'atmos elephant' przy okazji ostatniego AMD przychodzi pora na kolejną, przysparzającą o szybsze bicie serca edycję kultowych butów, które pod postacią dwóch klasyków mieliśmy okazję widzieć w 2006 roku.

Mowa tutaj oczywiście o 'Animal Packu' obejmującym bardzo specyficzne warianty Air Max 1 oraz Air Max 95, które kojarzy chyba każdy. Mimo najróżniejszych opinii na ich temat, pack ten zyskał miano jednego z najbardziej pożądanych wśród prawdziwych kolekcjonerów Air Maxów. Stety lub niestety nowa edycja to nie wierne retro wersji sprzed 11 lat, a nieco zmieniona wersja różniąca się równie kolorem syntetycznego włosia pokrywającego toeboxy. Jasny materiał zamieniony został na czarny odpowiednik. Pozostałe zwierzęce wzory pozostały na swoim miejscu. Czy wierni fani 1 oraz 95 przekonają się do takiej zmiany? 

Póki co buty zaprezentowane zostały podczas minionego Complex Con w Kalifornii. Premiera paczki odbyć się ma przy okazji Air Max Day 2018. Mamy również nadzieję, że buty pojawią się w stołecznym butiku CL20.Nike
atmos

Tagi: -