Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Aries x New Balance 327 - Zapowiedź

19 październik 2020
Aries x New Balance 327 - Zapowiedź

Brytyjska streetwearowa marka Aries oraz New Balance w październiku ubiegłego roku nawiązały ostatnią współpracę, czego efektem były dwie naprawdę ciekawe kolorystyki modelu 991. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a my dalej czekamy na ich kolejny wspólny projekt i szczerze mówiąc, już myśleliśmy, że on nie nastąpi. Stało się jednak inaczej, a my, dzięki założycielce kultowego, niestety już nieistniejącego sklepu colette, Sarah Andelman mamy tego pierwsze potwierdzenie.

Tym razem, wspólnie postawili na świetnie przyjęty model 327, który aktualnie cieszy się naprawdę sporą popularnością. Buty dostępne będą w dwóch bardzo prostych kolorystykach, które mimo swojej prostoty naprawdę robi wrażenie. To, co je wyróżnia to mięsista, naturalna skóra, którą wykończono cholewkę z dodatkiem odblaskowego materiału oraz charakterystyczna, krwistoczerwona taśma z brandingiem w stylu Prada ciągnąca się przez cały język. Oczywiście, o takich detalach jak tłoczone metki czy sznurówki z odrobiną 3M'ki nie zapomniano. 

Niestety, na ten moment data ich premiery nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność, to jest spora szansa, że pojawią się one w WS2, co nie zostało jeszcze potwierdzone. 


New Balance
Aries