Proponowany post

Asics GEL-Kayano Trainer Knit 'Reflective Pack'

20 marzec 2017
Asics GEL-Kayano Trainer Knit 'Reflective Pack'

GEL-Kayano Trainer Knit to najnowsza interpretacja projektantów japońskiej marki Asics-Tiger na temat debiutującego w 1993 roku klasyka. 

Po oficjalnej premierze mającej miejsce pare tygodni temu na sklepowych półkach pojawiło się kilka prostych wersji kolorystycznych. Z dniem dzisiejszym do całości dołącza również 'Reflective Pack' w dwóch kontrastujących między sobą wariantach. Elementem wyróżniającym je na tle pozostałych jest zastosowanie odblaskowej nici, przy której użyciu utkano niebywale lekką oraz przewiewną cholewkę. Na całość nałożona jest usztywniającą, a z razem utrzymująca stopę w odpowiednim położeniu klatka, przez którą przeplecione są płaskie sznurówki. Wyżej wspomnianą bazę postawiono na standardowej dla tego modelu platformie skrywającej w swoim wnętrzu system amortyzacji GEL. Tak jak wspominaliśmy do wyboru macie dwa warianty kolorystyczne, czarny oraz biały.

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach na całym świecie. Jeżeli chodzi o Polskę sprawdzajcie co dzieje się między innymi tutaj.

Asics-Tiger

Tagi: -