Proponowany post

Asics GEL-Lyte III OG 'White/Techno Cyan'

22 czerwiec 2020
Asics GEL-Lyte III OG 'White/Techno Cyan'

W oczekiwaniu na jeden za najbardziej elektryzujących butów tego roku, potrójny kolaboracyjny projekt pomiędzy japońską marką ASICS TIGER, wywodzącą się z tego samego podwórka ekipą atmos oraz Seanem Wotherspoonem, której efektem jest naprawdę mocna wersja modelu GEL-Lyte III, nieco bliżej przyjrzyjmy się innej edycji tej ponadczasowej, kultowej sylwetki, która de facto w tym roku obchodzi okrągłą, 30. rocznicę powstania.

W wybranych punktach sprzedaży właśnie pojawiła się nowa, bardzo prosta, ale wpadająca w oko kolorystyka tej jubileuszowej sylwetki, która zdecydowanie może przypaść do gustu wszystkim starszym graczom, ale mamy nadzieję, że nie tylko. Schemat barwny tego wydania opisano jako 'White/Techno Cyan', a materiałowo postawiono na sprawdzony już z poprzednich wydań układ OG. Oznacza to, że upper skonstruowano przy użyciu syntetycznego zamszu, skóry oraz nylonowej siateczki, które naszym zdaniem naprawdę świetnie komponują się z tego typu starszymi wydaniami runnerów, a w szczególności trójkami. Kolorystycznie buty również oddają klimat sprzed lat, a buty pokryto połączeniem bieli, fioletu, bladego różu, turkusu oraz czerni, co nam osobiście kojarzy się z oldschoolowymi kompletami dresowymi. 

Tak jak wspominaliśmy, buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach sprzedaży. Mamy nadzieję, że zobaczymy je i niebawem w WS2, chcielibyście?


Asics