Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Perforated' Pack

12 styczeń 2017
Asics GEL-Lyte III 'Perforated' Pack

Asics GEL-Lyte III to model butów spod szyldu japońskiej marki, którego specjalnie nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie od dzięki działaniom nowojorskiego projektanta Roniego Fiega zyskał ogromną popularność i po dziś dzień chętnie wybierany jest zarówno przez sneakerheadów jak i normalnych użytkowników obuwia. 

Najnowsza propozycja w ilości sztuk trzech kierowana jest do osób ceniących sobie dobrą jakość wykonania oraz prostotę jeżeli chodzi o układ kolorystyczny cholewki. Tym razem japońscy projektanci zdecydowali się wykonać cholewkę przy użyciu delikatnego nubuku w przedniej części oraz zamszu na tyle. Obydwa te materiały znajdziemy zarówno w gładkiej jak i perforowanej odsłonie. Jednolity, monochromatyczny upper przełamano krwistoczerwonym detalem na tyle oraz osadzono na jasnej wewnętrznej podeszwie ze środkiem w kolorze cholewki. Do wybory będziemy mieli trzy warianty kolorystyczne, zielonkawy, kremowy oraz czarny.

Buty już teraz możecie dostać w wybranych punktach z asortymentem japońskiej marki. Jeżeli chodzi o Polskę sprawdzajcie co dzieje się między innymi w stołecznym butiku WSS.

Asics

Tagi: -