Proponowany post

Ten Custom Air Max '271' Elephant Wyceniony Jest na 2850$

Air Max 1 + Air Max 207 = Air Max 271.

Asics GEL-Lyte MT 'Carbon'

31 styczeń 2017
Asics GEL-Lyte MT 'Carbon'

Ascis GEL-Lyte MT to odpowiedź japońskich projektantów na rosnące zapotrzebowanie klientów co do obuwia o zwiększonych właściwościach radzących sobie z gorszymi warunkami pogodowymi. 

To właśnie z tego względu w postaci trzech kultowych modeli, GEL-Lyte III, GEL-Lyte V oraz GEL-Respector powstały załączone poniżej GEL-Lyte MT. W tym przypadku japońscy projektanci nieco poszaleli i prócz miksu użytych do produkcji materiałów mamy tutaj również spore zestawienie kolorystyczne, które wbrew pozorom świetnie ze sobą współgra. Całość opiewa w naturalny zamsz, nylon, czy neopren barwiona w kilku odcieniach szarości, błękitu czy kontrastującego różu oraz bieli. Wysoki upper spleciono okrągłymi, zaczerpniętymi z hikingowych butów sznurówkami oraz postawiono na podeszwie z spodem wyposażonym w znacznie masywniejszy niż w oryginale bieżnik.

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach z asortymentem marki na całym świecie. Jeżeli chodzi o Polskę polecamy sprawdzić co dzieje się między innymi tutajAsics-Tiger

Tagi: -