Asics i AWAKE NY Ponownie Łączą Siły, A To Zapowiedź Ich Kolejnego Projektu

04 wrzesień 2020
Asics i AWAKE NY Ponownie Łączą Siły, A To Zapowiedź Ich Kolejnego Projektu

W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał jeden z naszym zdaniem najlepszych projektów na bazie Asics GEL-Kayano 5 360, za którym stoi Angelo Boque. Gość ten od wielu lat zarządzał tym, co dzieje się w Supreme, a od 2012 roku jest właścicielem AWAKE NY. Zupełnie nie wiedzieć czemu był to pierwszy i jak na ten moment ostatni raz, kiedy wspólnie działali. Po dwóch latach obydwie ekipy raz jeszcze usiadły do jednego stołu projektowego i stworzyli coś nowego.

Niestety, Angelo dalej trzyma nas w niepewności i osobiście pokazał światu jedynie fragment nadchodzących butów. Przykro nam, ale na ten moment nie mamy zielonego pojęcia, z czym mamy tutaj do czynienia. Wiemy jednak, że sneakersy wyposażone są w system GEL, ale już nie 360, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej współpracy. Upper skonstruowany będzie z syntetycznych materiałów, co może zwiastować nam to, że będzie to jakiś performance'owy model, może z przełomu 2005/2010. Kolorystycznie postawiono na metaliczne srebro z dodatkiem niebieskiego oraz turkusu, a cholewkę dodatkowo pokryto wzorem przypominającym cętki. 

Niestety, oprócz nazwy nie znamy również też daty premiery tego wydania. Mówi się jednak, że buty zadebiutują jeszcze w trakcie sezonu FW20. Z dodatkowymi informacjami wrócimy do Was niebawem. 


Asics
AWAKE NY

Tagi: Awake NY asics