Asphalt Store x Ryan Todd "Po Drugiej Stronie Miasta" - Otwarcie sklepu

19 listopad 2011
Asphalt Store x Ryan Todd "Po Drugiej Stronie Miasta" - Otwarcie sklepu

Jak zapowiadaliśmy ekipa Asphalt Bikes przygotowuje się do reaktywacji swojego sklepu. Już 19 listopada odbędzie się ponowne otwarcie połączone z wernisażem brytyjskiego artysty Ryana Todda. Zgodnie z przewidywaniami warszawiacy w zimowym sezonie postawili na streetwear odkładając rowery na drugi plan.

Po drugiej stronie znajdziecie szczegółowe informacje na temat zbliżającego się eventu, a także dowiecie się jakie marki zadebiutują w odświeżonym Asphalt Store.

Zima niestety nadeszła, dni są chłodniejsze i krótsze. Sezon rowerowy póki co się skończył dlatego postanowiliśmy wprowadzić pewne zmiany.
19 Listopada zapraszamy Was na otwarcie nowego lifestylowego concept store.

Zapewniamy nowe brandy: dla panów Acapulco Gold, HUF, Penfield , Rebel 8, The Quiet Life i tym razem również z myślą o paniach: Carhartt, MISBHV, Wemoto, Lazy Oaf. Oprócz tego na naszych półkach będzie wiele innych nowości, wiele z nich będzie miało swoja premiere w Polsce.

W dniu otwarcia dla każdego na wszystko –10%.

Z tej okazji odbędzie się także wernisaż brytyjskiego artysty Ryan Todd’a, który zaprezentuje instalacje o tytule ”Po drugiej stronie miasta”. Ryan ma w swoim dorobku różne artystyczno-komercyjne projekty, realizowane w charakterystycznym dla siebie minimalistycznym i jednocześnie kolorowo-zabawnym stylu.

Więcej o artyście na:
http://ryantodd.com/

Start 13:00
Sobota, 19 Listopad 2011

Leszczyńska 12
00-039 Warszawa

Doznania muzyczne zapewni
Dj Kosakot (Sorry Ghettoblaster)

Ostatnie miesiące były naprawdę wspaniałe i ekscytujące dla nas, dziękujemy za Wasze wsparcie! I do zobaczenia w Asphalt Store

Everyone is different

Asphalt Team

Tagi: -