Proponowany post

atmos x adidas Originals ZX 8000 'Crazy Animal'

28 lipiec 2020
atmos x adidas Originals ZX 8000 'Crazy Animal'

Japoński butik atmos obchodzi w tym roku swoją okrągłą 20. rocznicę powstania. Z tej też okazji ekipa jednej z najpopularniejszych nie tylko w Japonii sieci butików weszła w masę kolaboracyjnych projektów, a wszytko wskazuje na to, że to jeszcze nie ostatnie ich słowo. Po tym, jak wspólnie z niemiecką marką z trzema paskami wypuścili specjalną edycję kultowych już zx 8000, na których europejską premierę z niecierpliwością czekamy, przychodzi pora na kolejna, niemniej szaloną edycję tej debiutującej na rynku w 1989 roku sylwetki. 

Tym razem buty otrzymały przydomek 'Crazy Animal' i na szalonej cholewce znajdziecie nawiązanie do pięciu dzikich zwierząt, a dokładnie zebry, lamparta, tygrysa, pantery oraz węża. Materiałowo postawiono na połączenie tłoczonego zamszu, który imitować ma gadzią łuskę oraz sporej ilości specjalnie tkanej dzianiny z naniesioną na nią wzorami czy fakturami. Kolorystycznie, spora część cholewki zdominowana jest przez neutralny beż z dodatkiem pomarańczy czy brązu, nie włączając w to wcześniej wspomnianych, zwierzęcych  wzorów będących motywem przewodnim tego wydania. Całość okraszona jest jasną, nakrapianą podeszwą z gumowym outsole'm. 

Tytułowe atmos x adidas Originals ZX 8000 'Crazy Animal' w sprzedaży pojawią się 1 sierpnia. Obstawiamy jednak, że dostępne będą tylko i wyłącznie w butikach atmos, czyli o ich debiucie w WS2 musimy jedynie pomarzyć, a szkoda... 


adidas
atmos