Proponowany post

atmos x Nike Air Max 1 “Animal 3.0” Pack - Cena, Data I Szczegóły Premiery

09 lipiec 2019
atmos x Nike Air Max 1 “Animal 3.0” Pack - Cena, Data I Szczegóły Premiery

Część z naszych czytelników doskonale wie, że wielkimi krokami zbliża się kontynuacja świetnego kolaboracyjnego projektu na linii Nike x atmos. Oczywiście chodzi nam o 'Animal Pack 2.0', który pod postacią Air Max 1 oraz Air Max 95 widzieliśmy w ubiegłym roku. Nadchodząca wersja '3.0' to nie lekko przeprojektowane retro, a zupełnie nowy, dalej utrzymany w zwierzęcym klimacie projekt. 

Jak się dowiadujemy, przy ich tworzeniu czynny udział brał sam Dave White, brytyjski artysta, który znany jest nie tylko z kilku projektów z marką z Oregonu, ale też z tego, że często w swoich pracach korzysta ze zwierzęcego motywu. Skoro już przy nim jesteśmy, to bliżej przyjrzyjmy się samym jedynkom. Każda z nich reprezentuje zupełnie inne zwierze, a upper w całości pokryty jest sztucznym futrem je imitującym. Naszym zdecydowanym faworytem są żyrafy z zielonymi detalami. Pozostałe dwa to tygrysy z niebieskimi akcentami oraz lamparty z pomarańczowymi dodatkami. Każdy z nich postawiony jest na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z dwukolorowym spodem. W ramach limitowanej, mającej pojawić się tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni kolekcji powstała też kapsuła odzieży i akcesoriów. W jej ramach znajdziemy między innymi kilka modeli koszulek, szorty, torby oraz butelki. 

Teraz chyba najważniejsze. Sprzedaż we flagowym sklepie atmos Sendagaya w ramach 'atmos JAM' ruszy 12 lipca. Na wydarzeniu pojawić ma się sam Dave White, co dla wszystkich kupujących będzie nie lada atrakcją. Online sprzedaż rusza dzień później. Każda para wyceniona jest na 230$. Sporo.
Nike