atmos x Nike Lebron 16 Low 'Clear Jade'

25 kwiecień 2019
atmos x Nike Lebron 16 Low 'Clear Jade'

Po wielkim sukcesie Nike Lebron 16 'Safari' amerykański producent postanowił wejść w kolaborację z butikiem Atmos, by stworzyć kolejną wersję butów Jamesa. Tym razem inspiracją były znane i lubiane Nike Air Max 1 'Atmos Safari'. Trochę szkoda, że Lebrony nie do końca przypominają wspomniane Maxy, ale i tak wyglądają interesująco. Poniżej możecie zobaczyć kilka pierwszych zdjęć Nike Lebron 16 Low 'Clear Jade'. Wiemy też, kiedy buty trafią do sprzedaży. 

Cholewka butów to połączenie kilku odcieni szarości z czernią. Jest ona wykonana z zamszu i nubuku. Na butach nie brakuje Zielonego Swoosha i zamka błyskawicznego. Na mudguardzie zapożyczonym z Air Max 1 widzimy toczone wzory nawiązujące to postaci Lebrona Jamesa. Podobne ozdoby można dojrzeć na czarnym tylnym panelu, na którym również umieszczono logo Nike. Buty mają czarny, matowy midsole, który oddziela cholewkę od poduszek Max Zoom i czarnej podeszwy zewnętrznej.  

Atmos x Nike Lebron 16 Low 'Clear Jade' będa do kupienia na stronie i w butikach Atmos już 27 kwietnia. Na szczęście planowana jest też szersza premiera, ale w tej chwili nie są znane jej szczegóły. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. Zerknijcie na poniższe foty i podzielcie się z nami Waszą opinią o tych butach. 


atmos x Nike LeBron 16 Low 'Clear Jade'
kolor: Clear Jade
styl: CD9471-003
cena: $175