Proponowany post

Aż 7 Nowych Kolorystyk Nike SF-AF 1 Mid

22 maj 2017
Aż 7 Nowych Kolorystyk Nike SF-AF 1 Mid

Przed rozpoczęciem weekendu mieliśmy okazję prezentować Wam zapowiedz nowej odsłony świetnie przyjętych Special Field Air Force 1 w nieco niższej niż ostatnie wydanie wersji Mid. Z dniem dzisiejszym mamy wgląd w 7 nadchodzących wersji kolorystycznych, które trafią do sprzedaży.

Główną różnicą, którą charakteryzować się będzie wersja Mid jest brak jednego z dwóch regulowanych pasów zdobiących szczyt do tej pory bardzo wysokiego kołnierza. Dodatkową zmianą jest zastosowanie podwójnego zamka błyskawicznego na tyle ułatwiającego wkładanie go. Co do użytych do produkcji materiałów większość z 7 prezentowanych poniżej wariantów po części pokrywa naturalna skóra połączona z trwałym balistycznym nylonem. Pośród nich znajdziecie również wariant wykonany jest z połączenia formowanego syntetyku i siateczki. Co ciekawe do wyboru będziemy mieli warianty niemal jednolite jak i te zdobione drukowanym logo w tylnej części cholewki. Każdy z nich postawiony jest na standardowej dla tego modelu podeszwie wewnętrznej.

Póki co oficjalna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej od razu Was o tym fakcie poinformujemy.Nike

Tagi: -