Proponowany post

Aż Cztery Nowe Kolorystyki New Balance 2002R Z Okazji Rozpoczęcia Chińskiego Roku Wołu

15 styczeń 2021
Aż Cztery Nowe Kolorystyki New Balance 2002R Z Okazji Rozpoczęcia Chińskiego Roku Wołu

Wielkimi krokami zbliża się nam stojący pod znakiem Wołu Chiński Nowy Rok, którego początek datuje się na 12 lutego. Z tej okazji znana na całym świecie marka sportowa New Balance wypuszcza na rynek zupełnie nową serię butów i ubrań 'Cultivation and Collection' czy 'Year of the Ox', o unikalnych chińskich cechach, aby upamiętnić tradycyjny festiwal. Pragmatyczny styl i prymitywna koncepcja w nich zawarte, są zbieżne ze skromnym i wytrwałym charakterem, który oferuje nam New Balance. 

Seria butów New Balance „Cultivation and Collection” oparta jest na epokowym produkcie, jakim jest New Balance 2002R, a o samej sylwetce nieco więcej dowiecie się tutaj. Motyw Roku Wołu, odzwierciedlać mają naturalne i ciekawe kolory, takie, jak głęboka czerń, ciemna zieleń, granat i ziemia, a ekskluzywne logo marki na rok wołu znajdziemy na wkładkach. Do wyboru będziemy mieli łącznie cztery wersje kolorystyczne tych retro biegówek, dwie jedną ciemna, ale składającą się z kilku kolorów, jedną militarną łączącą oliwkę i czerń, stonowaną, granatową z białą podeszwą oraz zupełnie jasną. W tym samym czasie w sprzedaży ukaże się również seria odzieży w podobnej do butów kolorystyce.

Szczegóły premiery New Balance „Cultivation Lianzang” /  'Year of the Ox'

Seria butów i odzieży New Balance „Cultivation Lianzang”, czy też 'Year of the Ox' będzie dostępna w niektórych oficjalnych sklepach New Balance w połowie stycznia. Niestety, obstawiamy, że jedynie na rynku Azjatyckim, także ich premiera w Warsaw Sneaker Store stoi pod znakiem zapytania.


New Balance