Proponowany post

Update: Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'

Nowe zdjęcia i data premiery.

BAIT x adidas Consortium - EQT Support 93/16 & EQT Support Future

22 sierpień 2017
BAIT x adidas Consortium - EQT Support 93/16 & EQT Support Future

Niemiecka marka adidas pod szyldem ekskluzywnej linii adidas Consortium nie zwalnia tempa! Część fanów marki pewnie cieszy się z tego powodu, a część ubolewa, że nie może pozwolić sobie na wszystkie pojawiające się na rynku projekty. Najnowszy to efekt wspólnych działań z kultowym butikiem BAIT.

Tym razem obydwie ekipy nie ograniczyły się do jednej sylwetki, a światło dzienne ujrzy paczka 'R&D' pod postacią dwóch modeli z serii EQT. Nie są to jednak klasyki z początków lat 90. a zupełnie nowe formy będące efektem naturalnej, nowoczesnej ewolucji linii. Inspiracją do stworzenia obydwu była relacja pomiędzy ludźmi a wszechobecną technologią. Stąd standardowe cholewki modelu EQT Support 93/16 o jasnym wykończeniu oraz ciemnych EQT Support Future wyposażone zostały w niestandardowe klatki z materiału M.O.D (Mesh Optimized Dynamic) odpowiedzialne za większą stabilizację oraz komfort użytkowania. Sam upper to konstrukcja z bardzo lekkiego i przewiewnego materiału wyposażonego w elementy glow in the dark lub 3M w zależności od modelu. O platformach z pianki Boost, metalowych lacelockach czy metkach na szczytach 'języków' też należy wspomnieć.

Ekskluzywna sprzedaż w BAIT ruszy już 26 sierpnia. Na losowanie zapisać możesz się tutaj. Reszta butików z kontem adidas Consortium, w tym stołeczny CL20 dostanie je 2 września.

adidas
BAIT

Tagi: -