Proponowany post

BAIT x Reebok Question 'Snake 2.0' Przygotowane Specjalnie Na All Star

13 luty 2018
BAIT x Reebok Question 'Snake 2.0' Przygotowane Specjalnie Na All Star

BAIT i Reebok po raz kolejny we wspólnym projekcie. Tym razem obie marki stworzyły drugą kolorystykę pierwszego modelu w serii Allena Iversona, nazwaną "Snake 2.0". Buty zostały przygotowane z myślą o zbliżającym się weekendzie gwiazd NBA, który odbędzie się w dniach 16-18 lutego w Los Angeles. 

Reebok Question ozdobione zostały panelem, który przypomina wężową skórę, natomiast mudguard i toe box wykonano ze skóry lakierowanej. Może to być odniesienie do pierwotnej inspiracji przy projektowaniu , jaką były Air Jordan 11, w których Iverosn grał w ostatnim roku w Georgetown Hoyas. 
Język wykonany jest za zamszu, a od środka buty wyściełane są czarną skórą. Z tyłu znajdziemy napis BAIT. Od spodu umieszczono biały midsole i podeszwę zewnętrzną w stylu "black ice". Dobór kolorów i materiałów sprawia, że w tym wydaniu Questiony wydają bardzo luksusowo. Może to potęgować również fakt, że wyprodukowanych zostało jedynie 600 par. 

BAIT x Reebok Question "Snake 2.0" będą dostępne 17 lutego w pop-up store w Los Angeles i na stronie BAIT, gdzie będzie można wziąć udział w losowaniu. Buty będą w cenie $180. Poniżej możecie zobaczyć kilka oficjalnych fotek. Z chęcią poznamy Wasze opinie o tej kolaboracji. 


 

Tagi: -